plende

TELEFON 508 294 049 | +48 94 354 79 14

Body detox to innowacyjna terapia oczyszczająca organizm. Toksyny, które zanieczyszczają nasz organizm pochodzą z naszego otoczenia, osłabiają nasz układ odpornościowy, przez co jesteśmy podatni na różne choroby i alergie. Tracimy energię, jesteśmy zmęczeni i ociężali.

Technologia oparta jest na naprzemiennym pozytywnym i negatywnym ładunku jonów, które wysyła urządzenie w trakcie kuracji. Toksyny usuwane są z organizmu wskutek osmozy - czyli przemieszczaniu się komórek przez błonę komórkową z wyższego do niższego stężenia. Niższe stężenie to w tym wypadku wytwarzane przez urządzenie w wodzie pole jonowe.

Efektem jest pozbycie się toksyn, opuchlizny, obrzęków, bólów i innych symptomów spowodowanych przez niewłaściwy tryb życia. Długotrwały efekt zależy w dużej mierze od tego, czy chcemy podjąć zdrowszy, lepszy tryb życia. Kuracja polega na oczyszczaniu organizmu z toksyn przez stopy za pomocą urządzenia wytwarzającego jony umieszczonego w wodzie.

Wygodnie siedząc i relaksując się możesz zobaczyć jak woda zmienia zabarwienie i oczyszcza Twoje ciało. Zabarwienie wody jest cennym źródłem informacji na temat kondycji naszego organizmu. Body detox w połączeniu ze zbilansowana dietą i zdrowym trybem życia oczyści Twój organizm. Odzyskasz energię, dobre samopoczucie, zdrowy wygląd oraz witalność.

Czas zabiegu: 30 min.

Nasza Oferta

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TWARZ I CIAŁO
MASAŻE I SPA
DŁONIE I STOPY
FRYZJER
SOLARIUM
Kontakt telefoniczny+48 508 294 049
Kontakt e-mailbeataorlowska@o2.pl
Lokalizacja Chopina 16A, Kołobrzeg